Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

10-dielna sada nádob z ekologického materiálu na uskladnenie a predĺženie životnosti potravín

Dostupné varianty:
zľava 50 %

Popis

S produktom Stay Fresh Green Containers môžete skladovať chlieb, pečivo, pizzu, zeleninu, ovocie ,mäso, syry, alebo nedojedené pokrmy a zachovať ich dlhodobú čerstvosť. Rôzne veľkosti dóz ktoré sú v balení zabezpečia , že vaše potraviny, ovocie, zeleninu vždy ľahko uskladníte bez využívania zbytočného priestoru navyše. Nevyužité nádoby môžete naskladať jednu do druhej, rovnako tak aj viečka, čím vám usporia miesto v kuchynskej linke. Prirodzeným procesom zrenia potravín je aj produkcia etylénových plynov. Tieto urýchľujú proces tak, že potraviny a rôzne jedlá sa kazia oveľa rýchlejšie. Avšak nádoby Stay Fresh Green Containers etylén absorbujú a neutralizujú . Vaše uskladnené potraviny a pokrmy zostanú preto vždy svieže-čerstvé a chrumkavé.

-Set 5 dóz na potraviny, ktorá obsahuje: -1 x box 0,4 l -1 x box 0,7 l -1 x box 1,1 l -1 x box 1,8 l -1 x box 2,8 l -5 x viečka na uzatváranie dóz

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac