Ekologická pracia guľa ECOBALL

3.99 €
pôvodne zľava ušetríte
8.49 € 53% 4.50 €
Do uzavretia ponuky zostáva
23 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

  • Šetrí energiu
  • chráni vodu a podzemné pramene
  • Vydrží až 1000 praní

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 04.06.2017 do 31.07.2019
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 10
  • Počet kupónov v akcii: 100

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu. V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou 1.00 € ( slovenská pošta ) Poštovné a balné v rámci SR pri platbe na dobierku 5,00 € ( kuriér GLS )

Pracia gule Ecoball je netoxická plastová gule obsahujúca iba prírodné keramické materiály. Ecoball bola navrhnutá k praniu oblečenie bez použitia pracích prostriedkov. Ecoball mení molekulárnu štruktúru vody pre jej lepšie prienik do tkanín. Narozdiel od pracích prostriedkov, Ecoball znižuje riziko alergickej reakcie, eliminuje patogénne mikroorganizmy, pomáha vám ušetriť peniaze a chráni životné prostredie. Nemá vedľajšie účinky, ako je ukladanie zvyškov prášku na oblečenie.

Pokyny na použitie: Vytrieďte biele a farebné prádlo. Vložte bielizeň do bubna práčky spolu s pracou guľou. Používajte 2 pracie gule Ecoball v práčkach s obsahom presahujúcim 4,5 kg. Vyberte príslušný program. Vhodné pre žmýkanie. Vhodné pre studené i teplé pranie (do 50°). Nepotrebuje aviváž. Dajte Ecoball raz za mesiac na slniečko, aby ste predĺžili jej životnosť. 

Kde zľavu uplatniť
Alfa shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Vône do auta s výdržou až 60 dní, doručenie v cene
Ďalšia dnešná zľava
Elegantné kompresné podkolienky proti kŕčovým žilám a opuchu nôh
Ďalšia dnešná zľava
Nabíjacia stanica s 5x USB
Ďalšia dnešná zľava
Nedajte viac šancu zlodejom - praktický a účinný alarm na bicykel
Ďalšia dnešná zľava
Ústna sprcha a medzizubný čistič
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomax.sk alebo použite kontaktný formulár.