Solárny robot 14 v 1 - fantastická edukatívna hračka

14.99 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
36.90 € 59% 21.91 €
zľava bola ukončená
15 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

učenie hrou

Rozvíja technické zručnosti a kreativitu

Deti spoznávajú ekologické princípy obnoviteľné solárnej energie

V jednej hračke sa skrýva 14 podôb – neomrzí svojou jednotvárnosťou

Interaktívny

Ekologický – nie je potrebné používať baterky

2 úrovne náročnosti

Nastaviteľná polarita motoru

Ideálne ako darček

Poštovné v cene

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 12.03.2015 do 31.07.2015
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 5
 • Počet kupónov v akcii: 100

  Ako kupón uplatniť?

  Zakúpte kupón v hornej časti stránky (tlačidlo kúpiť).

  Objednávajte cez e-mail: zlavaprevas@gmail.com, kde napíšete vaše meno, adresu, tel

  číslo a kód kupónu.

  Doba dodania je do 10 kalendárnych dní od spracovania objednávky u dodávateľa.

Obnoviteľná energia sa čoskoro stane neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života a tiež niečím, na čo si naše deti potrebujú zvyknúť čo najskôr. Je potrebné , aby obnoviteľné formy energie boli pre deti prirodzené a aby deti pochopili schému ich tvorby a ovládania.

Ideálnym spôsobom, ako včleniť ekologické myslenie do uvažovania našich detí je prostredníctvom hier a hračiek ako je JETT Solárny robot 14 v 1. Solárny robot JETT 14 v 1 je veľmi variabilná hračka podporujúca detskú kreativitu i technické vedomosti.

Vďaka veľkému množstvu súčiastok a doplnkov sa dokáže premeniť až do 14 rôznych podôb, v ktorých môže zdolávať ako vodu, tak pevnú zem. Jeho obrovskou výhodou a zároveň výchovnou funkciou je, že je poháňaný iba solárnou energiou a teda na jeho prevádzku nie sú potrebné žiadne neekologické batérie.

Nemusíte sa báť, že zostavovanie prístroja bude pre vaše dieťa príliš náročné. Hračka je vhodná pre deti od 4 rokov a jednotlivé konštrukčné formy sú rozdelené do dvoch levelov.

Prvý jednoduchý level je určený začiatočníkom. Keď sa vaše dieťa zdokonalí v tomto leveli, môže zostrojiť aj modely z levelu 2, ktorý je určený pre pokročilejších. Posúvanie sa z jedného levelu do druhého predstavuje pre dieťa veľkú motiváciu a podnecuje v dieťati chuť učiť sa nadobúdať technické vedomosti. Navyše môžete vďaka špeciálne navrhnutej priehľadnej konštrukcii pozorovať jednotlivé procesy , ktoré sa vo vnútri robota odohrávajú (napríklad chod motoru), takže technický proces jeho fungovania je pre dieťa pochopiteľný a názorne ukázaný.

Zvláštnou vlastnosťou je fakt, že motor je možné prepólovať a zmeniť tak smer jeho chodu, čo je pre deti tiež veľmi atraktívne.

Na nižšej úrovni náročnosti zostavenia si deti môžu zostrojiť modely: Turtle-bot, Beetle-bot, Quadru-bot, Boat-bot, Walker-bot, Dog-bot a Wheel- bot.

Na vyššom leveli sú to potom modely: Roly Poly-bot, Slither-bot, Surf-bot, Zombie-bot, Crab-bot a Row-bot. (Pozri obrázok) . Všetky pohyby, ktoré robot vykonáva, získavajú energiu zo slnka, takže sa nemusíte báť, že by teda hračke niekedy došli baterky.

Kde zľavu uplatniť
Alfa shop s.r.o.
1. mája 166/5
Trenčín
91101
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Kvalitný ďalekohľad so zoomom
Ďalšia dnešná zľava
Elektrostimulačná náplasť pre rast svalstva
Ďalšia dnešná zľava
Stolné hry 3 varianty
Ďalšia dnešná zľava
LED solárne svetlo s pohybovým senzorom
Ďalšia dnešná zľava
Popruhy na sťahovanie (2 ks)
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomax.sk alebo použite kontaktný formulár.