Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

EMS spevňovač zadku

Dostupné varianty:
zľava 48 %

Popis

Zadok, zadoček, zadok, pozadia. Toľko názvov pre jednu a tú istú partiu - nie je sa čomu diviť, pevný guľatý zadoček je prednosťou každej ženy a plusovým bodom každého muža. Hovorí sa, že sedacie svalstvo je nielen centrom pozornosti, ale aj určitým znakom nášho zdravia. Avšak dopracovať sa krásne tvarovanému zadočku nie je len tak a predovšetkým ženy s tým mávajú problémy.

PRINCÍP EMS: Základom pohybu tela je kontrakcie svalov, ktoré dostávajú príkazy k činnosti prostredníctvom impulzov vysielaných z mozgu. Prístroj dodáva prostredníctvom mikroimpulzy svalom podobné informácie ako mozog, dochádza teda k ich pohybu. Pohybom sa svaly prirodzenou cestou posilňujú. Svaly pracujú presne na tých partiách, kam gélové elektródy nalepíte. Môžete ľahko nastaviť silu impulzov, ktoré sú od elektród cez pokožku prenášané k svalom.


-Efektívne spevňuje, posilňuje a uvoľňuje svaly -Tenký dizajn zaisťuje diskrétnosť a použitie kedykoľvek a kdekoľvek -Veľmi jednoduchá obsluha -15 stupňov intenzity -Bezdrôtové ovládanie - počas cvičenia Vás nebudú obťažovať prebytočné káble, to zaistí voľnosť pohybu -Prístroj je nabíjacia, nemusíte teda dokupovať a vymieňať batérie -Gélové prísavky sú určené pre opakované použitie

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac