Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Spoločenská hra TWISTER! Perfektná zábava plnú smiechu!

Dostupné varianty:
zľava 50 %

Popis

Jednoduché pravidlá hry: Rozhodca vytočí šípkou farbu, na ktorú musíte dať chodidlo alebo dlaň. Cieľom je udržať rovnováhu a nespadnúť. Nie je to tak jednoduché, ako to vyzerá. Úlohou hráčov je umiestniť dlaň alebo chodidlo, šípkou určeného poľa. Pole obsadí hráč, ktorý tam bol prvý. Ak to nie je jednoznačné, rozhodne o tom rozhodca. Rozhodnutie rozhodcu je platné a neodvolateľné. Po vykonaní svojho pohybu sa už nemôžete pohnúť. Iba rozhodca môže dovoliť presunutie končatiny, aby sa uvoľnilo miesto druhému hráčovi. Ak je všetkých 6 polí jednej farby na podložke obsadené, roztočí sa šípkou ešte raz.

Ak rozhodca uvedie rovnakú farbu, na ktorej už ruka alebo noha je, musíte sa presunúť na iné pole (ak sú všetky tieto polia obsadené, roztočí sa šípka ešte raz). Ak sa opriete na podložke lakťom, kolenom alebo spadnete, vypadávate z hry! Vyhráva ten, kto sa najdlhšie udrží na podložke!


-Hra vhodná pre každú párty, či podobnú príležitosť. -Napomáha k rozvíjaniu koordinácie tela a rozvíja u detí ich obratnosť. -Pre 2 a viac hráčov. -Výrobok pre osoby od 3 – 99 rokov. -Hrací čas: cca 10 minút (dlhšie to väčšinou nejde, smiechom spadnete do 10 minút). -Rozmery podložky TWISTER: 138×168 cm. -Rozmery balenia: 27×27×5,5 cm. -Certifikát: CE.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac