Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Kazbrella - obrátený dáždnik, ktorý vietor nezničí

Dostupné varianty:
zľava 28 %

Popis

Trochu iný dáždnik Tento dáždnik udrží v suchu aj zložený: Bežné dáždniky sú v zloženom stave na vonkajšej strane mokré od dažďa. S týmto dáždnikom zostane mokrá strana aj po zložení na opačnej strane od tela – a tým nedochádza k zamokreniu oblečenia pri nosení dáždnika.

Udrží v suchu a nepotrebuje veľa miesta Vďaka špeciálnemu mechanizmu sa strecha dáždnika pri otváraní a zatváraní preklopí. To na jednej strane znamená menej dažďových kvapiek na oblečení alebo v aute a zároveň aj to, že potrebujete menej miesta pri otváraní a zatváraní – čo je ideálne pri nastupovaní do auta, autobusu alebo električky. Keďže dáždnik možno postaviť, pri sušení potrebuje len veľmi málo miesta.


-Strecha dáždnika sa pri zatváraní preklopí – dažďové kvapky sa nedostanú na oblečenie, do auta atď. -Dáždnik sa zatvára opačným smerom a zatvorený je zvonka suchý: už viac nebudete mať mokré oblečenie pri nosení dáždnika -Obrátené otváranie: dáždnik nepotrebuje veľa miesta pri otváraní a zatváraní – ideálny aj pri nastupovaní do auta, autobusu a električky -Dáždnik možno vysušiť tým, že ho postavíte – ideálne pri nedostatku miesta

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac