Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Multifunkčný cyklistický počítač s klaksónom so záznamom km, svetlom

Dostupné varianty:
zľava 57 %

Popis

Lampa je tiež vybavená klaksónom, ktorý umožňuje vysielať zvukové signály s hlasitosťou 120 dB. klaksón je veľmi jednoduchý - jedno z tlačidiel na diaľkovom ovládači slúži na výber zvuku zo 6 dostupných a ďalšie na jeho prehranie. Vlastnosti produktu: Štyri režimy svietenia - silné svetlo, slabé svetlo.

ŠPECIFIKÁCIA: -Nabíjanie: kábel micro USB Počítadlo s 5 meraniami: ODO, DST, MXS, AVS, TMC -Štyri režimy svietenia: silné svetlo, SOS, slabé svetlo a žltá -Vodeodolnosť: áno -Sada obsahuje: Predná lampa Mikro USB kábel Indikátor zvuku Dvojitý- obojstranné pásky, vysielač rýchlomeru pre montáž na lúče

VODEODOLNÉ Multifunkčné svetlo na bicykel s batériou s kapacitou 2 000 mAh. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli v tme alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná. Lampa sa dá ľahko vybrať z bicykel a nabite ho pomocou kábla USB. Kryt žiarovky je vodotesný, takže zariadenie je možné používať aj v daždi.

MULTIFUNKČNÝ CYKLISTICKÝ POČÍTAČ Cyklistická lampa s batériou nie je len obyčajným osvetlením - zahrnutý snímač a 5 zabudovaných režimov merania z neho robia multifunkčné záznamové zariadenie. Vďaka nemu môžete skontrolovať prejdenú vzdialenosť (režim ODO), priemernú rýchlosť (AVS), prejdenú vzdialenosť počas jednej trasy (DST), čas jazdy (TM) alebo maximálnu rýchlosť (MXS). To všetko sa zobrazuje na jasnom, podsvietenom displeji. Na obsluhu glukomeru sa používajú veľké vodotesné tlačidlá na prístroji.

-vysokokapacitná batéria použitá v prednom svetle v spojení s ekonomickými LED diódami -umožní nepretržité používanie od 3 do 6 hodín (v závislosti vo vybranom prevádzkovom režime) -oceníte rýchle a pohodlné nabíjanie -svietidlo môžete pripojiť k ľubovoľnej zásuvke USB -úplne nabijete za menej ako 4 hodiny

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac