Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Klimatizácia Carrier vrátane montáže, vhodná aj na úsporné kúrenie

Dostupné varianty:
zľava 16 %
zľava 14 %

Popis

Kúrenie klimatizáciou je u nás pomerne nová záležitosť, pritom ide o veľmi úsporný, rýchly a ekologický spôsob vykurovania domácností. Klimatizácia je vlastne tepelné čerpadlo vzduch – vzduch. Tepelné čerpadlo energiu nevyrába len ju prečerpáva z nižšej teplotnej úrovne (napr. vzduch) na vyššiu teplotnú úroveň (vzduch alebo vykurovacia voda), pri spotrebe určitého množstva elektrickej energie dodanej na pohon kompresora. TČ pracuje v princípe ako obrátená chladnička.

Ovládajte Azuri klimatizáciu z mobilného telefónu, tabletu alebo notebooku odkiaľkoľvek na svete! Vďaka integrovanému rozhraniu Wi-Fi môžete klimatizačnú jednotku ovládať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Ovládanie WiFi LED displej Automatická prevádzka Autodiagnostika Inteligentné rozmrazovanie Inteligentné predhrievanie Funkcia I-Feel Príjemný nočný režím Plazma za studena (ionizátor) Odvlhčovanie Čo je to funkcia I FEEL? Senzor I-Feel je mini senzor v bezdrôtovom ovládači, ktorý môže snímať teplotu okolia v miestnosti a prenášať signál späť do vnútornej jednotky. Jednotka nastavuje teplotu a rýchlosť ventilátora tak, aby sa dosiahol maximálny komfort v miestnosti presne podľa vašich predstáv. Klimatizácia AZURI taktiež ponúka elegantné riešenie ak potrebujete mať klimatizovaných viacej miestnosti s možnostou napojenia viacej vnútorných jednotiek na jednú vonkajšiu jednotkuV lete chladí, v zime kúri. Kúrenie klimatizáciou je u nás pomerne nová záležitosť, pritom ide o veľmi úsporný, rýchly a ekologický spôsob vykurovania domácností. Navyše so zľavou to hreje ešte viac. -V cene kupónu klimatizácia AZURI s wifi -Na výber 2,5kW alebo 3,5kW -Rýchle zahriatie vzduchu – kúri takmer okamžite -Veľká úspora elektrickej energie -3× vyšší tepelný výkon ako pri klasickom elektrickom kúrení -Ekologický spôsob kúrenia -Funguje ako čistička vzduchu (za predpokladu správnej údržby) -Predchádza vzniku plesní -Celoročné využitie – v lete chladí, v zime kúri -Jednoduchá a pohodlná obsluha

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac