Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Barcelona 4 dni so slovenským sprievodcom + hotel 4**** + polpenzia + letenka + spoznanie + oddych pri mori

Barcelona, katalánske hlavné mesto, potulky po meste, oddych pri mori, 4 dni, so slovenským sprievodcom a polpenziouDovolenka za poznaním a oddychom – letecká doprava ako dolpnková služba je zahrnutá v cene.

Dostupné varianty:
zľava 19 %
zľava 19 %
zľava 19 %
zľava 19 %

Popis

Program dovolenkového a poznávacieho pobytu:

1. deň: Stretnutie so slovenským delegátom- sprievodcom v Bratislave v skorých ranných hodinách, krátky spoločný transfer so sprievodcom do Viedne. Odlet do Barcelony so sprievodcom. Transfer do hotela v letovisku Santa Susanna (Costa Brava) v kvalite 4****. Voľný oddych pri mori, večera formou švédskych stolov.

2. deň: Raňajky formou švédskych stolov. So slovenským sprievodcom odchod do Barcelony autobusom. Pešia prehliadka Barcelony: Sagrada Familia,  Tržnica, Staré mesto, Casa Batló Gaudi, Casa Milá, La Rambla, poobede voľno v Barcelone, neskoro poobede návrat do hotela. Večera v hoteli 4****.

3. Deň: Raňajky formou švédskych stolov, voľný program pri mori, alebo ďaľší výlet do Barcelony ,  pešia prechádzka po Barcelone, voľný program na nákupy a individuálne prehliadky. Poobede návrat do Santa Susanna, večera formou švédskych stolov.

4. Deň: Ráno transfer na letisko, a podľa letového poriadku odlet domov so slovenským sprievodom, prílet domov, návrat do Bratislavy.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac