Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Moderné, plne zariadené apartmány Adam na Liptove, v blízkosti Vodného parku Bešeňová, Kúpeľov Lúčky, prírodného kúpaliska Kalameny, lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a Aquaparku Tatralandia

Zrekonštruovaná budova s novými plne vybavenými apartmánmi, vhodné pre rodiny s deťmi ponúkajú výhľad na hory, súkromné parkovisko či možnosť požičať si bicykle alebo si uskladniť svoje. Extra dlhá platnosť do 31.12.2024.

Dostupné varianty:
zľava 6 %
zľava 10 %
zľava 14 %

Popis

Apartmány Adam sa nachádzajú v Liptovskej Teplej, ponúkajú výhľad na hory, súkromné parkovisko či možnosť požičať si bicykle alebo si uskladniť tie svoje. Na prízemí sa nachádza pohostinstvo s letnou terasou, kde sa môžete osviežiť po náročnej turistike alebo si skočte do potravín, ktoré sa nachádzajú hneď oproti. No a najmenší dovolenkári môžu využiť i detské ihrisko v areáli.

Zrekonštruovaná budova s novými plne vybavenými apartmánmi, vhodné pre rodiny s deťmi. V blízkosti Vodného Parku Bešeňová, kúpeľov Lúčky a lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. V podniku nachádzajúcom sa na 1NP je pohostinstvo s krytou terasou a herňou (biliard ,stolný futbal, šípky) s vynikajúcim čapovaným pivom a kofolou. Hneď oproti (20m) sa nachádzajú potraviny. Špeciálne pre ubytovaných hostí máme možnosť zapožičať si bicykle a urobiť si krátky cyklovýlet napríklad na prírodné kúpalisko v Kalamenoch , alebo k Lúčanskému vodopádu.

Informácie o okolí

V okolí ubytovania sa nachádzajú potraviny Jednota, zdravotné stredisko, pošta, kostol sv. Filipa a Jakuba z 13. storočia. Reštaurácia Zuzana, Reštaurácia Liptovský Mlyn, Vila 27, Kozí vŕšok. V blízkosti do 3 km sa nachádza Vodný park Bešeňová a kúpele Lúčky, do 19 km Aquapark Tatralandia. V Lúčkach môžete navštíviť Lúčanský vodopád, AquaVital Lúčky, Kalameny - termálny prameň, bike park Malinô brdo. V zime môžete navštíviť lyžiarske stredisko Malinô Brdo - 13km, Jasná 30 km. V obci Bešeňová sa nachádzajú potraviny Verex, lekáreň, drogéria 101.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac