Nočná obloha u Vás doma so STAR MASTER lampičkou len za 4,90

4.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
14.00 € 65% 9.10 €
zľava bola ukončená
31 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

  • lampička Star Master
  • premieta hviezdičky na Váš strop a steny
  • môžete sami nastaviť, či sa chcete pozrieť na nočnú oblohu v júli alebo vo februári,či Vám do toho bude hrať príjemná hudba alebo nie.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 30.09.2015 do 31.03.2016
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 25
  • Počet kupónov v akcii: 200

Ako kupón uplatniť?

  • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu.
  • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com
  • Poštovné a balné v rámci SR 1,60 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu

Túžite po tom, mať hviezdnaté nebo aj u Vás v izbe? Pomôže Vám tento projektor, ktorý premieta hviezdičky na Váš strop a steny. Na tomto šikovnom prístroji si môžete sami nastaviť, či sa chcete pozrieť na nočnú oblohu v júli alebo vo februári, či Vám do toho bude hrať príjemná hudba alebo nie.

Napájanie: na kábel, ktorý je súčasťou balenia, Veľkosť: 108 mm × 108 mm × 117 mm Projektor nočnej oblohy má mnoho veľmi dobrých automatických vlastností, ktoré sa dajú kombinovať a navyše tiež dobre využívať v správnu chvíľu. Napríklad strieda farby.

Len si to predstavte, Vy a Vaša priateľka či manželka sami doma, keď tu si chcete navodiť príjemné okamihy. Samozrejme ho nemusíte mať len v spálni, ale môžete ho dať ďeťom do detskej izby alebo aj do kúpeľne, proste všade, fantázii sa medze nekladú. Je to ideálny darček, ktorý ocení predovšetkým Vaša polovička, ale aj deti budú nadšené. Lampa napodobňuje vesmír a hrá príjemnú hudbu. Hudbu je možné vypnúť. Je možné umiestniť ju v okne a získať tak efekt svietiacich hviezd (neobyčajný pocit pre osoby vonku aj v izbe). Krásny efekt taktiež získate, ak lampu umiestnite pod stromčekom. Lampa je dynamická – niektoré hviezdy hasnú, iné sa ukazujú striedavo. Svetlo lampičky dokonale ukľudňuje. Perfektná dekorácia detskej izby, spálne či obývačky. Lampa môže svietiť v niekoľkých režimoch, poskytuje pritom rôzne svetelné efekty.

Kde zľavu uplatniť
Alpha shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
5 kusov bavlnené rúška, 2-vrstvové
Ďalšia dnešná zľava
Nočná obloha u Vás doma so STAR MASTER lampičkou
Ďalšia dnešná zľava
Elektrický obedár na jedlo
Ďalšia dnešná zľava
Flexibilná šróbovačka
Ďalšia dnešná zľava
Driftové plávajúce záchranné vesty s píšťalkou
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomax.sk alebo použite kontaktný formulár.