Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Šetrič vody na vodovodnú batériu 2 kusy za 3,50

Dostupné varianty:
zľava 65 %
zľava 65 %

Popis

Chodia Vám stále drahšie a drahšie faktúry na vodu? S týmto šetričom je tomu koniec. Kvalitný patentovaný šetrič vody na batériu, ktorý vám umožní legálne šetriť spotrebu vody až do 85 %! Zariadenie obdržalo mnoho medzinárodných ocenení ako invačný, moderný produkt šetriaci vodu. Šetriče vody sú vhodné hlavne pre domácnosti, hotely, reštauračné zariadenia, nemocnice, domovy dôchodcov, domy s opatrovateľskou službou, firmy, výrobné závody, ale aj pre školy, študentské ubytovne, internáty, veterinárne zariadenia, kasárne, kúpele, kryté bazény, kúpaliská, športové centrá, kempingy, fitcentrá, kláštory, nájomné domy a iné.

- Šetrič vody na vodovodnú batériu 2 kusy - Až 85 % úspora vody s týmto šetričom na vodovodnú batériu - výber z 2 dĺžkových prevedení - z krátkeho a dlhého šetriču podľa Vašej potreby

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac