Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Digitálna antistatická keramická kefa so žehličkou na vlasy

Dostupné varianty:
zľava 80 %

Popis

Umyjete si vlasy a pri pohľade do zrkadla zistíte, že vám odstávajú všetkými smermi? Alebo vám začnú poletovať a elektrizovať, len čo vykročíte na ulicu? Pre túto kefu to nie je žiadny problém! Vlasy upraví, vyžehlí, dodá im krásny lesk a pomocou výkonného generátora iónov ich tiež hydratuje a eliminuje tak statickú elektrinu. Unikátna kefa na vlasy, každým ťahom obnovuje prirodzený lesk vlasov, má navyše špeciálne vyvinuté hroty, ktoré minimalizujú poškodenie vlasov počas česania. Popis: - Keramická žehlička pre ľahké kĺzanie vlasov - Špeciálne hroty minimalizujú poškodenie vlasov - LED displej s podsvietením a s ukazovateľom aktuálnej teploty - Digitálne nastaviteľná teplota 60 - 230 °C - Generátor iónov eliminuje statickú elektrinu - Vhodné pre všetky typy vlasov - Poradí si so všetkými typmi vlasov - Elegantný dizajn - Rýchle nahriatie na potrebnú teplotu - Jednoduchá obsluha, žehlenie a vytváranie účesov bez námahy - Automatické vypnutie po hodine Technické údaje: - Napájanie AC 220-230V, 50Hz - Nastaviteľná pracovná teplota 60 - 230 °C - Hmotnosť balenia 0,63 kg - Záruka 2 roky - Vyrobené v Číne - Model: HGT - 906 Návod na použitie: Nastavenie: Žehličku zapojte do elektrickej zásuvky. Zapnite pomocou vypínača A. Nastavte požadovanú teplotu pomocou tlačidiel + a -. Nižšia teplota je vhodná pre jemné vlasy, vyššia teplota pre pevné vlasy. Požadovaná/aktuálna teplota sa zobrazuje na LED displeji. Počkajte, kým žehlička nedosiahne požadovanú teplotu. Použitie: používajte na čisté a umyté vlasy. Vlasy si pred použitím dôkladne rozčešte. Žehlička neslúži na rozčesávanie vlasov. Vyberte prameň vlasov a chyťte ho jednou rukou. Druhou rukou vyžehlite vlasy. Pre ľahšie dosiahnutie žiadaného efektu, nedávajte príliš veľa vlasov. Vytvarujte požadovaný účes, pre dlhší účinok potom naneste lak alebo tužidlo na vlasy. Po hodine sa žehlička automaticky vypne. Zapnúť ju môžete opätovným spustením.

- Digitálna antistatická keramická kefa so žehličkou na vlasy - Poradí si so všetkými typmi vlasov - Automatické vypnutie po hodine - Špeciálne hroty minimalizujú poškodenie vlasov - Digitálne nastaviteľná teplota 60 - 230 °C - Generátor iónov eliminuje statickú elektrinu

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac