Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Elektrický plašič hlodavcov a hmyzu Riddex len za 4,99 €

Dostupné varianty:
zľava 66 %

Popis

Účinne odpudzuje šváby, potkany, komáre, mravce, myši, muchy, pavúky či mole. Laboratórne štúdie ukázali, že ultrazvukové vlny útočia na sluchový a nervový systém väčšiny škodcov, čo im spôsobuje bolesť a nepohodlie. PestRepeller je kvalitný prístroj na odpudzovanie hmyzu a hlodavcov pre vašu každodennú pohodu. Zbavte sa myší, potkanov, komárov, švábov, pavúkov a ostatného hmyzu! Prístroj je veľmi účinný a jednoduchý na použitie – stačí ho zapojiť do zásuvky a o všetko potrebné sa postará. Nielen, že vám táto nepríjemná háveď znepríjemňuje život, ale navyše sú aj nosičmi rôznych chorôb. Takže neváhajte ani chvíľu a kúpte si tento revolučný prístroj. Zabezpečte sebe a vašim deťom bezpečné prostredie. Nový revolučný PestRepeller doručí elektromagnetické impulzy vo vašom domove presne tam, kde sa schováva všetka nechutná háveď ako šváby, mravce, pavúky, hlodavce atď. Tieto impulzy sú extrémne nepríjemné pre hmyz a hlodavce, takže opustia váš domov a zďaleka sa mu budú vyhýbať. A navyše PestRepeller vytvára aj ultrazvukové vlny, ktoré vás zbavia aj múch, komárov a všetkého lietajúceho hmyzu. Pomocou PestRepelleru vyženiete z vášho domova všetku háveď ako myši, potkany, šváby, mravce, pavúky, komáre, muchy a vlastne všetok nepríjemný hmyz a hlodavce. Nemusíte nič robiť len zapojte PestRepeller do zásuvky a o ostatné sa postará! PestRepeller môžete bezpečne používať v blízkosti vašich detí a domácich miláčikov, a vybavili sme ho aj nočným orientačným svetielkom. S PestRepellerom ušetríte peniaze a zbaví vás všetkého nepríjemného hmyzu a hlodavcov. Chráňte svoj domov, svoje deti pred nebezpečnými škodcami! Funguje 100 % bez zápachu a neuvoľňuje do ovzdušia škodlivé chemikálie. Zariadenie nespôsobuje rušenie televízie, rádia, elektronických zabezpečovacích zariadení, požiarnych detektorov na oheň a iných elektrických zariadení. Neváhajte a zakúpte si svoj plašič hlodavcov ešte dnes!

- Najúčinnejší spôsob ako sa zbaviť hmyzu a hlodavcov. - Funguje 100 % bez zápachu a neuvoľňuje do ovzdušia škodlivé chemikálie. - Jednoduché, rýchle a účinné použitie. - Tip na netradičný darček.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac