Nočná obloha u Vás doma so STAR MASTER lampičkou len za 4,90 €!

4.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
14.00 € 65% 9.10 €
zľava bola ukončená
56 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Túžite po tom, mať hviezdnaté nebo aj u Vás v izbe? Pomôže Vám tento projektor, ktorý premieta hviezdičky na Váš strop a steny. Na tomto šikovnom prístroji si môžete sami nastaviť, či sa chcete pozrieť na nočnú oblohu v júli alebo vo februári, či Vám do toho bude hrať príjemná hudba alebo nie.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 19.10.2016 do 31.01.2017
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 2
  • Počet kupónov v akcii: 100

    Ako kupón uplatniť?

  • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu.
  • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com
  • Poštovné a balné v rámci SR 1,60 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu

Napájanie: na kábel, ktorý je súčasťou balenia, Veľkosť: 108 mm × 108 mm × 117 mm Projektor nočnej oblohy má mnoho veľmi dobrých automatických vlastností, ktoré sa dajú kombinovať a navyše tiež dobre využívať v správnu chvíľu. Napríklad strieda farby. Len si to predstavte, Vy a Vaša priateľka či manželka sami doma, keď tu si chcete navodiť príjemné okamihy. Samozrejme ho nemusíte mať len v spálni, ale môžete ho dať ďeťom do detskej izby alebo aj do kúpeľne, proste všade, fantázii sa medze nekladú. Je to ideálny darček, ktorý ocení predovšetkým Vaša polovička, ale aj deti budú nadšené. Lampa napodobňuje vesmír a hrá príjemnú hudbu. Hudbu je možné vypnúť. Je možné umiestniť ju v okne a získať tak efekt svietiacich hviez (neobyčajný pocit pre osoby vonku aj v izbe). Krásny efekt taktiež získate, ak lampu umiestnite pod stromčekom. Lampa je dynamická – niektoré hviezdy hasnú, iné sa ukazujú striedavo. Svetlo lampičky dokonale ukľudnňuje. Perfektná dekorácia detskej izby, spálne či obývačky. Lampa môže svietiť v niekoľkých režimoch, poskytuje pritom rôzne svetelné efekty.

Kde zľavu uplatniť
Alpha shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Kvalitné kompresné podkolienky Zip Sox proti bolesti a opuchom nôh
Ďalšia dnešná zľava
Fitness hodinky - náramok- M4 Smart Band
Ďalšia dnešná zľava
Batoh s USB portom a chrbtovou výstužou
Ďalšia dnešná zľava
3ks Dinosaurích vajec, z ktorých sa vyliahne prehistorický dinosaurus
Ďalšia dnešná zľava
Bluetooth slúchadlá KD21
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomax.sk alebo použite kontaktný formulár.