Systém na odstránenie stvrdnutej kože na nohách a kúra na nechtovú mykózu

7.99 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
16.00 € 50% 8.01 €
zľava bola ukončená
35 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

 • Systém na odstránenie stvrdnutej kože na nohách a kúra na nechtovú mykózu
 • na výber z 3 variánt
 • Kúra na nechtovú mykózu v diskrétnom balení
 • Systém na odstránenie stvrdnutej kože Zmäkčuje a uhladzuje pokožku

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 25.05.2017 do 31.01.2018
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 25
 • Počet kupónov v akcii: 200

Ako kupón uplatniť?

 • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu.
 • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com
 • Poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu

Urobte si zaslúženú prestávku po dlhom dni a doprajte svojim nohám skutočnú starostlivosť. Veď pracovali presne takisto usilovne ako Vy!

Kúra na nechtovú mykózu 3.8ml

Kúra na nechtovú mykózu v diskrétnom balení na ošetrenie stredne závažných stavov mykózou postihnutých nechtov

Uchopte pilníček, a opilnikujte povrch infikovaného nechta tak, aby ste odstránili jeho vrchné vrstvy. Zvláštnu pozornosť venujte zafarbeným častiam. Po použití pilníček okamžite zlikvidujte. Z povrchu nechta a okolitej kože utrite všetok prach. Pomocou štetčeka naneste nechtovú kúru na povrch nechta. Zotrite všetok lak, ktorý príde do kontaktu s kožou okolo nechta. Počkajte 5 minút, kým sa obujete, oblečiete si ponožky či pančuchy alebo pôjdete do postele. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si nohy 30 minút po aplikácii nenamáčajte. Kúru nanášajte raz denne počas 7 dní.


Instant Hard Skin Remover systém na rýchle odstránenie stvrdnutej kože

Jedná sa o moderný spôsob odstraňovania tvrdej kože. Ergonomický tvar škrabky navrhli odborníci k jednoduchému použitiu. Okrúhle žiletky sú navrhnuté tak, aby bolo zabezpečené bezpečne a efektívne odstraňovanie stvrdnutej kože. Profesionálneho výsledku tak môžete dosiahnuť aj u Vás doma.

Pomaly prechádzajte škrabkou po stvrdnutej pokožke. Po použití opláchnite hlavicu teplou vodou. Pre dokonale hladké chodidlá použite nakoniec Scholl krém na zmäkčenie stvrdnutej kože.

Upozornenie: nepoužívajte na popraskanú, boľavú alebo podráždenú pokožku. Uchovávajte na bezpečnom mieste, mimo dosahu detí. Ihneď prestaňte používať,ak ucítite podráždenie alebo nepríjemný pocit. Výrobok nie je vhodný pre diabetikov ani pre osoby so zlým krvným obehom.

Scholl rozumie chodidlám a Vašim potrebám. Z tohto dôvodu sme rozhodnutí nájsť inovatívne riešenia starostlivosti o chodidlá a obuv, aby ste si Vy mohli vychutnať pocit zdravých, atraktívnych a vitálnych chodidiel po celý deň.

Systém na odstránenie stvrdnutej kože 2 v 1

Systém na odstránenie hrubej stvrdnutej kože dva v jednom so zmäkčovacou kvapalinou a kruhovými čepieľkami na jej odstránenie.

Gél na báze kyseliny hyalurónovej zmäkčuje hrubú stvrdnutú kožu. Kruhové čepieľky ju odstránia bez toho, aby došlo k poškodeniu zdravej pokožky v okolí.

Použitie:

 • Krok 1. Naneste gél na hrubú tvrdú pokožku pomocou valčekového aplikátora a masírujte guľôčkovým hrotom. Nechajte pôsobiť dve minúty.
 • Krok 2. Odstráňte hrubú tvrdú pokožku pomocou kruhových čepieľok.
Kde zľavu uplatniť
Alpha shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Budík s LCD displejom, teplomerom a projekciou, biely
Ďalšia dnešná zľava
LED žiarovka s efektom plameňa
Ďalšia dnešná zľava
Elektrické zubné kefky
Ďalšia dnešná zľava
Šikovný šijací stroj do ruky - Handy Stitch
Ďalšia dnešná zľava
Bluetooth stereo športové slúchadlá
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomax.sk alebo použite kontaktný formulár.